Kategorie

jestem zboczona!

Jesteś hipokrytką. Czy zboczonym nie jest przytoczenie takiej historii z takimi szczegółami opisanymi TAKIMI słowami? Bardzo przepraszam, ale sądzę, że ta historia nie dość, że Cię ekscytuje to dodatkowo podnieca. Ktoś brzydzący się perwersyjnych historii nie zdołałby opisać ich słowami, które dają odbiorcy jednoznacznej myśli. Zastanów się, która z was jest jednak najbardziej zboczona i czy nie czas zmienić nastawienie do seksu i przyjaciółek.

 

Taki oto kometarz widnieje pod postem z opowiesci A W dupie mam komentarze,ale poczułam wewnętrzną potrzebę,żeby akurat do niego się ustosunkować =)

 

Po pierwsze historia jest opisana dokładnie tak,jak mi ją opowiedziała moja przyjaciółka A. Prześcieradłem nie byłam, ale A. ma to do siebie, że swoje seksualne historie opisuje,jak najdokładniej, z każdym szczegółem. Nawet typu,czy kutas był duży, czy mały, czy jądra owłosione. Ja więc przytoczyłam i będę przytaczać różne historie,bo blog jest o wszystkim. Bez znaczenia,czy są obrzydliwe,perwersyjne, czy inne. Oj,hipokrytką nie jestem.Muszę zaznaczyć, że nie brzydzę się opisem seksu jako seksu samego w sobie. Bo co ma być w tym obrzydliwego?Ot,seks i już. Brzydzę się dwoma rzeczami. Tym, że  zwykły seks jej nie wystarczył. Że dała się zerżnąć na wszystkie strony świata. Anal?! No ludzie,bądźmy ze sobą szczerzy. Ten drugi otwór jest do innych rzeczy. No i druga sprawa. Dużo starszy facet, żonaty i dodatkowo z bagażem dzieci. Rzygać się chce, że tak rozpierdala czyjąś rodzinę. Co ta biedna żona zrobi,jak się dowie? Tak wiem, bo przecież to faceta wina, to on jest świnią, która zdradza . Ale jak suka nie da, to pies nie weźmie!


2c komentarze/y do jestem zboczona!

  • ~Nieważne

    Cieszę się, że odpowiedziałaś na mój komentarz. Nie było w nim mowy, że czuję obrzydzenie czy zgorszenie. Chodzi o samo podejście do sprawy i to w jaki sposób o tym opowiadasz. Nie wyobrażam sobie, żeby jakaś moja niezboczona i ‚niewinna’ koleżanka zaczęła opowiadać usłyszaną historię takimi słowami jak „kutas”, „zerżnąć”, „suka” czy inne. Mam nadzieję, że nie piszesz tylko tutaj, co o tym sądzisz, ale też powiedziałaś swojej przyjaciółce(?). Jeżeli jesteś tą sytuacją tak poruszona, to może warto okazać to bohaterce historii. Może spojrzy na swoje zachowanie trochę z innej perspektywy.

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>