Kategorie

z opowieści A.

Muszę szczerze przyznać,że jestem najbardziej niewinna z moich 3 przyjaciółek. Każda z nich ma już za sobą seksualne doświadczenia. Lepsze,czy gorsze,ale mają.Ja jeszcze nie mam i wcale nie jest mi śpieszno. W każdym razie osobiście uważam,że moje przyjaciółki są zboczone. Bardzo zboczone. Czasem te ich seksualne historie mnie śmieszą, ale czasem aż mi się rzygać chce i nie mogę ich słuchać. Zacznijmy dzisiaj od opowieści A.

A. jeszcze z pół roku temu w sferze seksualnej nie była zbytnio doświadczona. Miała kilku facetów w swoimwieku, jakieś tam lizanka i niewinne macanka. Rozkręciła się dopiero, jak poznała faceta w wieku 32 lat. Poznała go na siłowni. Najpierw były niewinne rozmowy, później przelotne spojrzenia, następnie trochę ekscytujących muśnięć, a później już poszło z górki.A. się zawsze zarzekała,że nie chce mieć nic do czynienia z facetami żonatymi. Tym bardziej z takimi, którzy mają dwójkę małych dzieci. Ale oczywiście nie zaliczają się do tej grupy tacy,którym się nie układa w małżeństwie, bo  żona jest niedobra  i ich nie kocha.Z takimi można nawiązać romansik, a może nawet coś więcej. Może rozbić małżeństwo?

W każdym razie M. nauczył ją wszystkiego od podstaw. A. była dziewicą,więc M. wynajął pokój w jednym z najlepszych hoteli i …

Miała na sobie krótką spódniczkę, pończochy i bluzkę z dużym dekoltem. Usiedli na łóżku i zaczęli się całować. Gorąco, namiętnie. A. dostawała dreszczy na samą myśl, że jego duży kutas ją spenetruje.M. włożył jej rękę pod bluzkę i zaczął miętosić jej duże cycki. Szepnął jej na ucho, żeby się nie bała. Opuścił jej ramiączka od bluzki,zaczął ją całować po dekolcie. Rozpiął jej z tyłu stanik i zdjął. Bluzeczkę znów lekko opuścił i zaczął ssać jej sutki. Były takie nabrzmiałe, tak jędrne, tak młode.Położył ją na łóżku, rozchylił jej delikatnie nóżki, odsunął majteczki i zaczął lizać malutką,ogoloną cipeczkę. A. nie mogła oddychać, była tak podniecona. Wysysał z malutkiej cipeczki wszystkie soczki i kręcił językiem tak długo,aż zobaczył, że A. dostała orgazm,a przez jej ciało przeszedł dreszcz. Następnie wziął ją za głowę i powiedział: teraz nauczę Cię robić głębokiego francuza, takiego jakiego pragnie każdy facet. Rozpiął spodnie, A.posłusznie wzięła jego dużego ptaka do ust. Zaczął potrząsać jej głową i kazał lizać go języczkiem. W końcu wepchnął jej go bardzo mocno do gardła i zatrzymał.A. zaczęła się krztusić,a on doszedł i spuścił jej się w buźkę. A.poczuła ciepłą spermę w gardełku.Powiedział do niej:Nie wypluwaj, bądź grzeczną dziewczynką i wszystko ładnie przełknij’.Gdy mu znowu stanął, M. obrócił A. i wziął ją od tyłu. Trysnęło troszkę krewki. Trzymał ją za włosy i mocno posuwał. A. krzyczała i jęczała naprzemian z rokoszy i bólu.Później zmienili pozycję na misjonarską, a później na jeźdzca. M. ją mocno ruchał. Na końcu powiedział, że spróbuje jeszcze w dupcię. A. nie chciała. Bała się. M. wziął ją za włosy, oparł o kraniec łóżka, wziął lubrykant i zaczął nawilżać dupcię. Najpierw zaczął jej wsadzać delikatnie paluszka, a później coraz mocniej. A. jęczała,gdyż ją bardzo bolało. M. dał jej klapsa w pośladki i powiedział,że będzie fajnie,żeby się nie bała. Wziął swojego ogromnego kutasa i zaczął wprowadzać go do małej,tylniej,strasznie ciasnej szparki.A krzyczała z bólu, gdyż czuła jakby jego kutas przerywał ją na pół. Ale M. był nieubłagany. Przytrzymał ją drugą ręką, kazał wypiąć dupcię jeszcze bardziej i wszedł. Zaczął ją ostro ruchać. Na końcu spuścił się jej w dupcię. W końcu A. była przeruchana na wszystkie strony. Od tego czasu zrobiła się taka zboczona i dalej wyczynia tak brzydkie rzeczy z facetem żonatym, dzieciatym i dużo starszym. A fuj.

3c komentarze/y do z opowieści A.

  • dokładnie… fuj… po co się tym chwalić każdemu? nie rozumiem…

    pozdrawiam.

  • dokładnie… fuj… po co się tym chwalić? nie rozumiem…

    pozdrawiam.

  • ~Nieważne

    Jesteś hipokrytką. Czy zboczonym nie jest przytoczenie takiej historii z takimi szczegółami opisanymi TAKIMI słowami? Bardzo przepraszam, ale sądzę, że ta historia nie dość, że Cię ekscytuje to dodatkowo podnieca. Ktoś brzydzący się perwersyjnych historii nie zdołałby opisać ich słowami, które dają odbiorcy jednoznacznej myśli. Zastanów się, która z was jest jednak najbardziej zboczona i czy nie czas zmienić nastawienie do seksu i przyjaciółek.

Odpowiedz

  

  

  

Możesz użyć tych znaczników HTML

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>